זיהוי פנים – התפתחות הטכנולוגיה

.השימוש בתוכנת זיהוי הפנים נשלט באופן מסורתי על ידי תעשיית האבטחה. יישומי מעקב וזיהוי וידאו נמצאים בשימוש נרחב בשדות תעופה, ובשנת משטרה ומתקני צבא
אף על פי כן, ענף אזרחי חדש של זיהוי פן צץ ומתפשט. מיישומי ניתוח דמוגרפיים לספירת אנשים בקהל, האומדים את המין והגיל שלהם ואפילו את מצב רוחם, דרך אפליקציות חברתיות, משחקים ואפילו אפליקציה לסמארטפון שמזההה ידוענים, השימוש בטכנולוגיה מתרחב.
התקדמות מדהימה בהישגי טכנולוגיה במשך השנים אפשרה את הפיתוח של יישומים חדשים כמעט בכל תחום. להלן החידושים הגדולים בטכנולוגיה והרלוונטיים ביותר זיהוי פנים:

From Commodore to 6 Core

עם כוח מחשוב הכפלת עצמה כמעט מדי שנתיים העשורים האחרונים (חוק מור), עברנו כברת דרך ארוכה מאז PC קומודור 64 הגיע בשוק לפני 30 שנה, עם מעבד 1MHz שלה ו -64 קילובייט של זיכרון RAM. מהשוואת הגלם Core i7 של אינטל 6 יראה כי כוח המחשוב מוכפל 20,000 (!) מאז, והגידול RAM הרקיעה שחקים גבוהים אף יותר. בנוסף (וזה גדול בנוסף) מחשוב ענן multi-threading לספק פתרונות מדרגי יחסית זול למערכות בזמן אמת בנפח גבוה.

יותר פיקסלים דולרים פחות

העלייה החדה מתמשך “פיקסלים לדולר” יחס מותר התפשטות של מצלמות מגה פיקסל אשר משמשים את “העיניים” של טכנולוגיית זיהוי פנים.

כל אחד Smartphone

 מה שנחשב פעם להיות א-מחשב העל, עכשיו ממש נופל שנות דור מאחורי הסמארטפון החכם הממוצע. חמוש עם מעבד עז, ​​Hi-res המסך והמצלמה וחיבור לאינטרנט, הטלפון החכם אשר נמצא בכל מקום והוא משנה את האינטראקציה האנושית והסביבתית, מה שמאפשר את הפיתוח של יישומים חדשים שלא היו אפשריים עד כה.

דיוק משופר

בנוסף כוח המחשוב גדל, דיוק אלגוריתמי זיהוי פנים שפר משמעותי ב -20 השנים האחרונות, מה שהופך את זה הרבה יותר אמין ויציב.

Face Recognition תוכנה

הזמינות של תוכנת זיהוי הפנים מאפשרת למפתחים להתמקד בפיתוח יישומים ופתרונות חדשים על ידי ניצול טכנולוגיית זיהוי פנים קיימים במקום לפתח טכנולוגיית זיהוי פנים על ידי עצמם.